Hpro O nas Oferta Kontakt
Podstawowym zakresem działania Firmy Infomex jest dostarczanie usług związanych z kompleksową realizacją przedsięwzięć informatycznych polegających na integracji niezbędnego, w tym procesie, sprzętu komputerowego, oprogramowania i systemów telekomunikacyjnych.

Firma Infomex działa na rynku od 1994 roku. Dzięki umiejętnemu zarządzaniu i odpowiedniemu inwestowaniu nadwyżek finansowych spółki, z roku na rok wzrastała pozycja firmy na rynku. Po przekształceniu się Firmy w 2002r ze Spółki Cywilnej na Spółkę z Ograniczoną Odpowiedzialnością jesteśmy jedną z najlepiej prosperujących i najszybciej rozwijających się firm w branży Informatycznej na terenie południowej Polski.

INFOMEX

Posiadane zaplecze techniczne oraz doświadczona kadra techniczna umożliwia nam realizację różnych projektów informatycznych. Głównym celem naszej działalności jest jednak zadowolenie i pełna satysfakcja naszych klientów. Staramy się spełnić wszelkie oczekiwania, jakie stawia przed nami klient, co możemy osiągnąć dzięki wysoce wyspecjalizowanej kadrze i wieloletniemu doświadczeniu. Zdając sobie w pełni sprawę, że działamy w dziedzinie, w której tempo rozwoju jest bardzo szybkie postawiliśmy na systematyczne zdobywanie coraz wyższych umiejętności i wiedzy zgodnie z potrzebami obsługiwanego fragmentu rynku informatycznego. Wszyscy pracownicy firmy uczestniczą w intensywnych szkoleniach, podnosząc ciągle swoje kwalifikacje, dzięki czemu INFOMEX Sp. z o.o. oferuje swoim klientom rozwiązania na najwyższym poziomie. Potwierdzeniem kwalifikacji naszej kadry technicznej są liczne certyfikaty i autoryzacje otrzymane od liczących się światowych korporacji informatycznych.
Copyright Infomex 2008, www.infomex.pl